Теодоліти оптичні

ТЕОДОЛІТИ ОПТИЧНІ

Продаж у нас здійснюється як за готівковий  так і  безготівковий розрахунок з ПДВ. Для того, щоб замовити, достатньо зателефонувати за одним із номерів: (098) 221-02-48, (093) 487-86-52, (095) 483-47-95, або написати на пошту: didyksm@ukr.net    Доставка  по всій Україні, кур'єрською службою "Нова Пошта"                            


             
       
    
          
   

Теодоліт оптичний 3Т2КП

Теодоліт оптичний 3Т5КП 

Теодоліт оптичний  4Т30П 

Детальніше>>> Детальніше >>> Детальніше  >>>

 

 

                          
Насадка на зорову трубу Насадка на мікроскоп

Насадка окулярна 3Т2КП-СБ3-1 (для теодолітів серії 3Т)

 

Окулярна насадка на зорову трубу дозволяє точно наводитися на цілі, розташовані під великими кутами від горизонту. Застосовуються для зручності спостереження предметів, розташованих під кутами понад 45° до горизонту, та центрування теодоліту над точкою за допомогою зорової труби. Одягається на окуляр зорової труби. Окулярна насадка є призму, що змінює напрямок візирної осі на 80°. Призма поміщена в оправу, що вільно обертається в обоймі. Насадка на зорову трубу має відкидний світлофільтр для візування на сонці.

Насадка на мікроскоп 3Т2КП-СБ3-2 (для теодолітів серії 3Т)

 

Застосовуються для зручності зняття відліків під час спостереження предметів, розташованих під кутами понад 45° до горизонту. Одягається на окуляр відлікового мікроскопа. Окулярна насадка є призму, що змінює напрямок візирної осі на 80°. Призма поміщена в оправу, що вільно обертається в обоймі.

 

Що таке оптичний теодоліт?

 

Теодоліти одні з перших приладів, використаних у геодезії. І, незважаючи на те, що інновації у сфері геодезичного обладнання зробили крок далеко вперед, оптичний теодоліт не втратив своєї актуальності і досі використовується майстрами в різних будівельних галузях, галузі геодезії, землеустрою тощо.

 

Оптичний теодоліт вимірює кути вертикального та горизонтального розташування, тому купити оптичний теодоліт в особисте користування або орендувати його залежить від масштабності виконуваних робіт. І, якщо порівнювати його з електронними приладами, оптичний теодоліт коректно працює в будь-яких умовах: підвищеної температури, умовах відкритої місцевості, на різних географічних координатах і йому не потрібна батарея або акумулятор. У цьому головна перевага оптичного варіанту теодоліту. Цей прилад не є багатофункціональним, у нього немає вбудованої пам'яті для збереження вимірювальних розрахунків, зате він надійний за будь-яких обставин і ефективність виконання поставлених завдань 100%. Цей прилад коректно працює в тих умовах, де електроніка може вийти з ладу або "заглючити". Тому стільки фахівців довіряють саме оптичному теодоліту. Принцип роботи оптичного теодоліту побудований прийомі світла від природних джерел, наприклад, сонця.

 

У конструкції оптичного теодоліту є візирна трубка. У деяких моделях зчитування вимірювань здійснюється за допомогою лімба на фронтальній частині приладу, в інших моделях може бути мікрометр для особливої точності наведення та вимірювання. Також усі моделі теодолітів оснащені компенсатором, який дозволяє робити на цьому приладі нівелювання. Ціна на оптичний теодоліт залежить від точності вимірів даного приладу. Купити оптичний теодоліт можна, враховуючи лише кутову точність. Також є варіант розглядати середню похибку при обчисленні одним прийомом. Чим менша точність теодоліту, тим нижча ціна. Тому всі теодоліти умовно поділяють на три категорії: з високою точністю, точними та технічного характеру. До групи високоточних теодолітів належать прилади з максимальною кутовою точністю. Їх ще називають прецизійними. Використовують їх для пошуку деформацій будівлі. Категорія точних теодолітів найбільш поширена, тому вони використовуються в геодезії, будівництві, топографії та ін. Точність кутових вимірів може трохи коливатися. Технічні теодоліти мають можливість визначати кути з похибкою до 60". Використовуються нечасто.

 

Сфер застосування оптичного теодоліту досить багато: монтажні роботи, перевірка вертикальності стін, розбивка осей, проектування будівель, картографія, інженерні дослідження, ландшафтний дизайн та екологічний моніторинг, геодезична зйомка та астрономічні спостереження. Щоб вимірювання були точними, пристрій необхідно підготувати до роботи. При встановленні його на тринозі, потрібно вирівняти теодоліт щодо замілі та перевірити вертикальність. Закріпити за допомогою гвинтів. Після цього можна розпочинати процес вимірювання кутів.

 

При покупці теодоліту можлива різноманітна комплектація додатковим обладнанням. Наприклад, далекоміром, штативами, рейками. Це дозволяє розширити функціонал приладу та здійснити виконання найскладніших завдань. Також важливу інформацію несе у собі інструкція з експлуатації теодоліту. Вона допоможе при налаштуванні та повірці обладнання та дозволить уникнути проблем у роботі з теодолітом.