ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

 

 

Доставка та оплата

Продаж у нас здійснюється як за готівковий, так і безготівковий розрахунок з ПДВ. Для того, щоб замовити, достатньо зателефонувати за одним із номерів: (098) 221-02-48, (093) 487-86-52, (095) 483-47-95, або написати на пошту: didyksm@ukr.net

Доставка здійснюється по всій Україні, кур'єрською службою "Нова Пошта" Доставка в регіони України здійснюється кур'єрською службою "Нова Пошта" з можливістю відстеження знаходження посилки в дорозі. Терміни постачання від 1 до 4 днів. Вибрати найближчий склад (клацнути "нова пошта")

 

Також ми можемо здійснити доставку іншими зручними для Вас способами.

-Безготівковий розрахунок для організацій. Для оплати за безготівковим розрахунком ми виставляємо рахунок-фактуру з ПДВ на електронну адресу або факс організації.

-Сплатити покупку готівкою Ви можете будь-якому місті України при отриманні товару - послугу "накладений платіж" надає перевізник (2% вартості товару), або розрахунок на карту ПриватБанку.

Оплатити товар Ви можете через будь-яке відділення у вашому місті. Просимо вас надіслати підтвердження про оплату на didyksm@ukr.net із зазначенням найменування замовлення.

Замовлення обладнання можна зробити: за телефоном  098-221-02-48,  093-487-86-52, електронною поштою didyksm@ukr.net

Для своєчасного та чіткого обслуговування Вашої організації та виключення помилок, переконливе прохання під час розміщення Замовлення на обладнання повідомляти такі реквізити:

Назва організації; Поштовий індекс та адреса; Ім'я та посада контактної особи; Контактні телефони.