Теодоліти електронні

 

ТЕОДОЛІТИ ЕЛЕКТРОННІ

Продаж у нас здійснюється як за готівковий  так і  безготівковий розрахунок з ПДВ. Для того, щоб замовити, достатньо зателефонувати за одним із номерів: (098) 221-02-48, (093) 487-86-52, (095) 483-47-95, або написати на пошту: didyksm@ukr.net    Доставка  по всій Україні, кур'єрською службою "Нова Пошта"                 

 

            

 
            

 
        

         

NIVEL SYSTEM  DT-5

NIVEL SYSTEM  DT-2

NIVEL SYSTEM  DT-2L

Детальніше  >>> Детальніше  >>> Детальніше >>>

NIVOLINE  DT02

VEGA TEO-5B

SOUTH NT-023

Детальніше >>> Детальніше  >>> Детальніше  >>>
 

SOUTH ET-02

SOUTH ET-05

 
Детальніше >>> Детальніше  >>>  

 

Що таке електронний теодоліт?

 

Теодоліт, як прилад є одним із перших, що застосовуються в геодезії. Але прогрес не стоїть на місці, і електронні варіанти техніки витісняють оптику. Також і в лінійці теодолітів з'явився електронний варіант, який автоматизував весь вимірювальний процес. Це досягається шляхом переведення всіх вимірів у двійкову систему, що скорочує в рази потік інформації та записує на згадку про прилад.

 

На відміну від оптичних теодолітів електронні набагато простіше в управлінні та запису вимірювань Якщо при роботі з оптичним теодолітом необхідно було вести польовий журнал, то електронна версія записує всі виміри сама. І це збільшує точність розрахунків, виключаючи людських чинник. При роботі з електронним теодолітом достатньо налаштувати його для роботи, навести на кут і вимірювання з'являться на дисплеї. Для приведення приладу робочий стан використовують вбудований циліндричний рівень. А датчик кута нахилу допомагає вертикально вирівняти пристрій. Таким чином, налаштування обладнання перед роботою теж спрощене і не потребує особливих навичок. Електронний теодоліт включає обчислювальні і запам'ятовуючі пристрої. Це означає, що ви не просто отримуєте результати кутових вимірів. Прилад запам'ятовує їх, самостійно здійснює обчислення, також зберігаючи їх у пам'яті. І всю інформацію потім можна перенести на комп'ютер для подальшої роботи. Також електронний теодоліт стане незамінним помічником для непрофесіонала та скоротить ймовірність невірних вимірів до мінімуму.

 

Існує думка, що електронний варіант теодоліта тендітний і «капризує» в несприятливих погодних умовах або зміні кліматичного поясу. На захист цієї моделі можна сказати, що електронні теодоліти мають міцний водонепроникний корпус, що захищає його від зовнішніх несприятливих впливів і пилу. Але невеликий недолік в експлуатації електронного теодоліту є. Прилад не може довго працювати без заряджання або зміни акумулятора. На відміну від свого попередника - оптичного теодоліту, апарат не працює від енергії сонця, тому загальна тривалість роботи складає близько 50 годин. Нові вдосконалені моделі мають функцію енергозбереження. Також деякі моделі мають функцію заміни акумулятора на звичайні пальчикові батареї, що легко вирішує проблему підзарядки.