НІВЕЛІРИ

 

нІвелІрИ

Продаж у нас здійснюється як за готівковий так і безготівковий розрахунок з ПДВ. Для того, щоб замовити досить подзвонити по одному з номерів: (098) 221-02-48, (093) 487-86-52, (095) 483-47-95, або написати на пошту: didyksm@ukr.net  Доставка здійснюється по всій Україні, кур'єрською службою "Нова Пошта"     
        
              
  
Нівеліри оптичні Нівеліри лазерні ротаційні Рівні лазерні
Рівні цифрові
Детальніше  >>> Детальніше  >>> Детальніше  >>> Детальніще >>>

 

СУПУТНІ ТОВАРИ ДО НІВЕЛІРІВ

           

      
                 
Штатив SJJ1
Штатив SJJ1D Штатив  S6-2
Штатив  ALT10
Детальніше  >>> Детальніше >>> Детальніше >>> Детальніше  >>>
 


 

Рейка нів.тел.7м TS-70 
Рейка нів.тел.5м TS-50 
Рейка нів.тел.4м AGR4
Рейка нів.тел.3м AGR3
Детальніше  >>> Детальніше  >>> Детальніше  >>> Детальніше  >>>

 

СУПУТНІ ТОВАРИ ДО ЛАЗЕРНИХ НІВЕЛІРІВ

                 
                   
Штатив для лаз.нівеліра ALT70 Nivoline
Штатив для лаз.нівеліра c элев.гол. SJJ32
Детальніше  >>> Детальніше  >>>
 
 
Рейка для лаз.нівеліра LS-24 Рейка для лаз.нівеліра LS-35
Детальніше  >>> Детальніше  >>>


Нівелір – один із основних інструментів геодезиста. Основне призначення цих приладів полягає у визначенні перепадів висот між двома точками на місцевості. За своєю суттю вони виконують ту саму функцію, як і звичайний будівельний рівень. Однак нівеліри призначені для вирішення важливіших і відповідальних завдань, що зумовлює їх більш складний устрій та принцип дії.

 

Необхідність у нівелюванні виникає під час виконання геодезичних робіт у різних напрямах. Ці прилади застосовуються у будівництві, при виконанні дорожніх робіт, геологорозвідці, геодезії, картографії та топографії, під час монтажних робіт у будь-яких галузях промисловості. Практично завжди при виконанні подібних завдань необхідно забезпечити горизонтальну площину або певний рівень ухилу, в чому допомагає геодезичний нівелір. Цим зумовлюється значна потреба даних приладів на сучасному ринку.

 

Нівелір – прилад високого рівня точності

 

Нівелір є одним із найстаріших видів геодезичних приладів, що застосовуються людиною. Його принцип події залишився постійним майже з часів Стародавнього Єгипту. Однак сьогодні все більш високі вимоги висуваються до класу точності та функціональності даних приладів. Тому технології виробництва нівелірів стають все більш досконалими та ефективними.

 

Сучасні прилади для нівелювання повинні забезпечувати максимально точне, просте та швидке визначення різниці висот. Крім цього, вони мають бути простими та зручними в експлуатації. Основні вимоги до нівелірів:

• максимальна точність виміру;

• невелика вага та компактна конструкція;

• простота експлуатації;

• можливість збереження даних на різних носіях;

• висока надійність та стійкість до зовнішніх впливів;

• вигідна вартість.

Види нівелірів

Залежно від різних класифікаційних ознак нівеліри поділяються на кілька різновидів. Так за класом точності поділяють такі види нівелірів:

• високоточні – точність менше 1 мм;

• технічні – точність від 1 мм до 2.5 мм.

Ще однією найважливішою ознакою є конструктивний тип і принцип дії приладу. За цією ознакою розрізняються такі різновиди нівелірів:

• оптичні (найпростіший і доступніший за ціною тип приладів);

• цифрові;

• лазерні.

Високоякісні нівеліри від найкращих виробників

 

Наша компанія пропонує своїм клієнтам можливість купити нівелір будь-якого типу на найвигідніших умовах. У нашому асортименті представлена продукція лише найкращих виробників. Це прилади, здатні забезпечити максимально високу точність вимірювань, що мають високу функціональність, надійність і якість. Також у нас ви можете придбати всі необхідні аксесуари для нівелювання та ознайомитись з повним переліком додаткових послуг, включаючи гарантійний та післягарантійний сервіс, проведення метрологічної атестації приладів.

 

За таким важливим критерієм, як ціна, нівелір повинен забезпечувати максимальну економічну ефективність для свого власника. Тому ми прагнемо запропонувати своїм покупцям максимально вигідну вартість оригінальних високоякісних приладів. Це досягається за рахунок прямої співпраці з виробниками. Тож купувати у нас по-справжньому вигідно.