Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Трегери, адаптери

ТРЕГЕРи

Трегер може мати вбудований центрир (оптичний або лазерний). Зазвичай для установки відбивної системи використовуються трегер без центрира і адаптер трегера з вбудованим центриром, а для установки антени GPS приймача - трегер з вбудованим центриром і адаптер трегера без центрира.

 

 

 

Трегер з оптичним центриром

Трегер з оптичним центриром VEGA TRW має стандарт Wild. Для горизонтирования передбачений круглий рівень.

Центрування здійснюється за допомогою вбудованого оптичного центрира. Можна використовувати для установки GPS обладнання, тахеометрів і призматичних систем, теодолітів.

 

Ціна: 5325 грн. (в т.ч. ПДВ)

 

 

 

Трегер без центрира

М'який хід підйомних гвинтів. Зручна засувка. Підходить для більшості електронних тахеометрів і теодолітів мають 3-х штирьковим кріплення.

Ціна: 2556 грн. (в т.ч. ПДВ)


адаптери ТРЕГЕРа

Як адаптери трегера, так і трегери можуть мати вбудований центрир (оптичний або лазерний). Зазвичай для установки відбивної системи використовуються адаптер трегера з вбудованим центриром і трегер без центрира, а для установки антени GPS приймача - адаптер трегера без центрира і трегер з вбудованим центриром.

 

 

 

Адаптер трегера зі знімною втулкою

Оснащений латунним закріпним гвинтом і втулкою. Підходить для більшості трегера - застосовується для установки GPS антен і відбивачів. Різьба 5/8 ».

Ціна: 1528 грн. (в т.ч ПДВ)

 

 

 

Адаптер трегера з оптичним центриром

Адаптер забезпечений циліндричним рівнем і висувною верхньою частиною для установки відбивача  або GPS антени.

 

Ціна: 2760 грн. (в т.ч ПДВ)