Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Теодоліти

ТЕОДОЛIТи

Теодоліт - найпоширеніший геодезичний прилад для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів. По конструкції сучасні теодоліти поділяються на оптичні, електронні та лазерні (електронний теодоліт з вбудованим лазером).

 

 

Оптичні теодоліти - теодоліт, оснащений оптичним візиром і всі обчислення відображаються в спеціальному оптичному віконці. Оптичний теодоліт це «простий» і надійний прилад. Так само такими теодолітами можна працювати в умовах низьких температур і у вугільних шахтах. Головна перевага оптичного теодоліта перед своїми високотехнологічними електронними побратимами - простота конструкції і незалежність від елементів живлення. Зрозуміло, ціна оптичного теодоліта значно нижче електронних аналогів, що також пояснює його популярність серед геодезистів, адже часто від приладу потрібне виконання його початкової функції - виключно вимірювання напрямків і обчислень кутів.
 

 

 

Електронні теодоліти - теодоліти, оснащені мікропроцесором і дисплеєм для відображення всіх отриманих даних. Ці теодоліти набагато простіше у використанні ніж оптичні. Вбудовані обчислювальні функції спрощують і прискорюють роботу геодезиста. Більшість приладів забезпечено датчиком кута нахилу, який автоматично компенсує нахил вертикальної осі. Сучасні електронні теодоліти мають міцний водонепроникний корпус, що дозволяє працювати з геодезичними приладами при несприятливих погодних умовах і в умовах сильної запиленості.

Теодоліти з лазерним покажчиком це ті ж електронні теодоліти, але з вбудованим лазерним випромінювачем який спрощує наведення на ціль.

За точністю, на високоточні, із середньою квадратичною похибкою вимірювання кута одним прийомом до 1 ", точні - 2-5" і технічні - 15-60 ". В основному теодоліти випускаються з компенсаторами, що усувають помилки, викликані нахилом приладу під час роботи.

Залежно від точності, теодоліти можуть використовуватися в тріангуляції, полігонометрії, в геодезичних мережах згущення. Прилади також знайшли застосування в прикладній геодезії, при проведенні вишукувальних робіт. Крім того, теодоліти застосовують в промисловості при монтажі елементів конструкцій машин і механізмів, будівництві промислових споруд і для виконання інших завдань.

Фахівці нашої компанії завжди допоможуть Вам підібрати інструмент для виконання необхідних робіт. У нас Ви завжди зможете вибрати і купити теодоліт з потрібними параметрами і за оптимальною ціною.