Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

теодоліти б/у

 

ТЕОДОЛIТИ  б/у

 
птичний теодоліт Т15МКП б/у
Теодоліт оптичний маркшейдерський Т15МКП повіркою і з гарантією. Призначений для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів і відстаней по нитяному далекоміру зорової труби при маркшейдерських і геодезичних роботах на поверхні і в підземних гірничих виробках.

Для роботи в гірничих виробках, в тому числі небезпечних по газу і пилу, теодоліт комплектується освітлювачем у вибухозахищеному виконанні, призначеним для підсвічування окремих систем теодоліта


Ціна: 4800 грн. (в т.ч. ПДВ)
Детальніше про товар
Оптичний теодоліт 2Т30П
УОМЗ

Теодоліт 2Т30П з повіркою, з гарантією від відомого виробника УОМЗ спеціально був розроблений для того, щоб віддалеміром вимірювати відстані і вертикальні і горизонтальні кути, визначати по буссоли магнітні азимути, а також виконувати нівелювання, використовуючи рівень при трубе.Оптіческій теодоліт УОМЗ 2Т30П дає прекрасну можливість знімати відлік за допомогою спеціального шкалового мікроскопа, а також за рахунок знімною підставки, що має вбудований оптичний центрир, працювати трехштатівную способом.Діапазон робочих температур даного геодезичного обладнання становить від -40 градусів до +50.

Ціна: 7200 грн. (в т.ч. ПДВ)
Детальніше про товар

Оптичний теодоліт Dalhta 010B
Виробник: Carl Zeiss Модель: Carl Zeiss Dahlta 010B

Виробництва НДР. Прилад з високоякісною оптикою Carl Zeiss. Теодоліт Dahlta 010B застосовують для вимірювання кутів в тріангуляції, полігонометрії, в геодезичних мережах згущення, в прикладній геодезії, астрономо-геодезичних вимірах.
Ціна: 26000 грн. (в т.ч ПДВ)

 

Детальніше про товар