Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Радіостанції

 

радіостанція моторола  TLKR

 


Motorola TLKR T80 Extreme
 

8 каналів пам'яті, 121 код. Потужність 0,5 Вт. Екран: ЖК з підсвічуванням. 10 викличних тонів. Світлодіодний ліхтар. Вібровиклик. Груповий виклик. Режим сканування. Моніторинг приміщення. Функція VOX. Шумоподавлювач. Блокування клавіатури. Гніздо для додаткових аксесуарів. Ступінь захисту IPх4. 

 

Гарантійний термін - 1 рік.

Ціна: 3220 грн. (в т.ч ПДВ)
 
 

Motorola TLKR T60
 

8 каналів і 121 код забезпечують 968 комбінацій каналів, сканування, автоматичний шумоглушник, моніторинг каналів, моніторинг приміщення (радіоняня). Радіус дії до 8км. Потужність 0,5 Вт. Екран: ЖК з підсвічуванням.

 

Гарантійний термін - 1 рік

 
Ціна: 1925 грн. (в т.ч ПДВ) 

 

Motorola TLKR T50
 

8 каналів і 121 код забезпечують 968 комбінацій каналів. Повна сумісність з попередніми моделями: TLKR T5, T6, T7, XTR446, TLKR T4, TLKR T8. Радіус дії до 6км.

 

Гарантійний термін  - 1 рік.

 
Ціна: 1680 грн. (в т.ч ПДВ)  
 


Портативні радіостанції є надійним і недорогим засобом зв'язку під час проведення геодезичних робіт для координації дій виконавців. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі радіостанції давно стали необхідним атрибутом екіпірування багатьох геодезичних партій і бригад. Для пропонованих радіостанцій діє спрощений порядок реєстрації, що дозволяє оперативно отримувати всі необхідні дозволи на експлуатацію. Дальність зв'язку безпосередньо залежить від погодних умов, навколишньої місцевості і рельєфу.