Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Оптичні нівеліри

ОПТИЧНI НIВЕЛIРИ

Оптичний нiвелiр - прилад, який служить для вимiрювання (визначення) перевищень мiж точками горизонтальним променем з використанням нiвелiрних рейок.

Оптичнi нiвелiри подiляються на три групи: високоточнiточнi i технiчнi. За назвою груп видно, що основна характеристика для роздiлення оптичних нiвелiрiв на групи - точнiсть. Т

очнiсть оптичного нiвелiра визначається середньою квадратичною похибкою вимiрювання перевищення на 1 км подвiйного ходу. Значення похибки наводиться в мiлiметрах.

Юстування нівеліра.

 

Нівеліри оптичні
Sokkia 
Оптичні нівеліри Sokkia, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 24х;28х;32х, точність 2мм; 2,5мм; 0,7мм на 1км подвійного ходу. Сертифіковані на Україні
 
 

Нівеліри оптичні
 

AT-B4A  Topcon - ціна:   6056 грн. (в т.ч. ПДВ) НОВИНКА.
AT-B4    Topcon - ціна:   6400 грн. (в т.ч. ПДВ) Сертифікований
AT-B2    Topcon - ціна: 37254 грн. (в т.ч. ПДВ)

Оптичні нівеліри Topcon, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 24х;28х;32х, точність 2мм; 2,5мм; 0,7мм на 1км подвійного ходу. Сертифіковані на Україні.

 
Оптичні нівеліри DSZ
 
Нівеліри оптичні
 

 
DSZS-B32    Boif
  - ціна:  4400 грн. (в т.ч. ПДВ)

Оптичні нівеліри DSZ, з ав3оматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 30х;32х, точність 1,5мм; 1,0мм на 1км подвійного ходу.

 
Оптичні нівеліри Nivel System

 
Нівеліри оптичні
 

N32X   Nivel System - ціна: 5583 грн. (в т.ч. ПДВ)
N24X   Nivel System - ціна: 5437 грн. (в т.ч. ПДВ)


Оптичні нівеліри Nivel System, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 24х;32х, точність 2 мм; 1,5мм на 1км подвійного ходу.

 
Оптичні нівеліри South
 

Нівеліри оптичні
 
 
Оптичні нівеліри South, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 32х, точність 1,0мм на 1км подвійного ходу.
 
Аксесуари
 

 
 
 
Алюмінієві та дерев'яні штативи  для установки тахеометрів, теодолітів, нівелірів. Різьба в штативах 5/8''(дюймова); М16 (метрична), під заказ різьба може бути універсальна.
 

 
Телескопічні алюмінієві рейки 3,4,5,7 метрів користуються популярністю серед геодезистів та будівельників. Вони широко використовуються для знімальних робіт та будівництва. Міліметрова шкала на зворотній стороні розширює можливості використання рейок, а невеликий розмір і вага роблять їх зручними і мобільними. Рейки комплектуються рівнями і чохлами.