Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Оптичні нівеліри

ОПТИЧНI НIВЕЛIРИ

Оптичний нiвелiр - прилад, який служить для вимiрювання (визначення) перевищень мiж точками горизонтальним променем з використанням нiвелiрних рейок.

Оптичнi нiвелiри подiляються на три групи: високоточнiточнi i технiчнi. За назвою груп видно, що основна характеристика для роздiлення оптичних нiвелiрiв на групи - точнiсть. Т

очнiсть оптичного нiвелiра визначається середньою квадратичною похибкою вимiрювання перевищення на 1 км подвiйного ходу. Значення похибки наводиться в мiлiметрах.

 

Нівеліри оптичні
Sokkia 
Оптичні нівеліри Sokkia, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 24х;28х;32х, точність 2мм; 2,5мм; 0,7мм на 1км подвійного ходу. Сертифіковані на Україні
 
 

Нівеліри оптичні
 

AT-B4A  Topcon - ціна: 7424 грн. (в т.ч. ПДВ) НОВИНКА.
AT-B4    Topcon - ціна: 7400 грн. (в т.ч. ПДВ) Сертифікований
AT-B2А    Topcon - ціна: 39512 грн. (в т.ч. ПДВ)

Оптичні нівеліри Topcon, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 24х;28х;32х, точність 2мм; 2,5мм; 0,7мм на 1км подвійного ходу. Сертифіковані на Україні.

 
Оптичні нівеліри DSZ
 
Нівеліри оптичні
 

DSZ3-C32    Naic  - ціна: 3850 грн. (в т.ч. ПДВ)
DSZS-B32    Boif
  - ціна:  3940 грн. (в т.ч. ПДВ)

Оптичні нівеліри DSZ, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 30х;32х, точність 1,5мм; 1,0мм на 1км подвійного ходу.

 
Оптичні нівеліри Nivel System

 
Нівеліри оптичні
 

N32X   Nivel System - ціна: 6136 грн. (в т.ч. ПДВ)
N24X   Nivel System - ціна: 5467 грн. (в т.ч. ПДВ)

X32      Nivel System
- ціна: 7043 грн. (в т.ч. ПДВ) комплект

Оптичні нівеліри Nivel System, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 24х;32х, точність 2 мм; 1,5мм на 1км подвійного ходу.

 
Оптичні нівеліри South
 

Нівеліри оптичні
 
 
Оптичні нівеліри South, з автоматичним компенсатором та горизонтальним лімбом, дальність 32х, точність 1,0мм на 1км подвійного ходу.
 
Аксесуари
 

 
 
 
Алюмінієві та дерев'яні штативи  для установки тахеометрів, теодолітів, нівелірів. Різьба в штативах 5/8''(дюймова); М16 (метрична), під заказ різьба може бути універсальна.
 

 
Телескопічні алюмінієві рейки 3,4,5,7 метрів користуються популярністю серед геодезистів та будівельників. Вони широко використовуються для знімальних робіт та будівництва. Міліметрова шкала на зворотній стороні розширює можливості використання рейок, а невеликий розмір і вага роблять їх зручними і мобільними. Рейки комплектуються рівнями і чохлами.