Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Лазерна рулетка Bosch

 

 

ЛАЗЕРНІ рулетки bosch

 
Оптимально підходить для зовнішніх робіт: вбудований приціл для оптимальної видимості лазерної точки на відстані до 250 м.IP 54.Збереження значень останніх 30 вимірювань
Ціна: 11688 грн. (в т.ч ПДВ)

 

Лазерна рулетка BOSCH GLM 150 Professional - лазерний далекомір для професійних вимірювальних робіт. Точне вимірювання довжини, площі, об'єму на відстані до 150 м в тому числі спецфункцій. Точність вимірювань - 1 мм. Внесений до Держреєстру засобів вимірювань України. Офіційна гарантія - 3 роки.
Ціна: по запросу  

Лазерна рулетка Bosch GLM100C

Лазерна рулетка BOSCH GLM 100C Professional - лазерний далекомір для професійних вимірювальних робіт. Точне вимірювання довжини, площі, об'єму на відстані до 150 м в тому числі спецфункцій. Точність вимірювань - 1 мм. Внесений до Держреєстру засобів вимірювань України. Офіційна гарантія - 3 роки.
Ціна: 8091 грн. (в т.ч. ПДВ)   

 


Висока функціональність завдяки вбудованому 360° датчику нахилу.Точний та легкий в обслуговуванні завдяки обертовому дисплею з підсвіткою.До 25 000 вимірювань на одному заряді завдяки літій-іонній технології.Автоматичне запам'ятовування результатів останніх 20 вимірювань та однієї незмінної величиниАкумулятор заряджається при підключенні до стандартного роз'єму Micro-USBНа вибір функція таймера — для точного вимірювання з важкодосяжних положеньНевеликий та зручнийНадійний помічник на будь-якому будівельному майданчику завдяки міцній конструкції.

 

Ціна: 6082 грн. (в т.ч. ПДВ)   

Лазерна рулетка Bosch GLM50C

Далекомір GLM лазерний 50C Professional з розширеними вимірювальними функціями. Просте управління, надійний корпус, Вбудований Li-Ion акумулятор, дисплей з підсвічуванням і можливістю зарядки від Micro-USB.Робочий діапазон 50 м і високу точність ± 1,5 мм.Bluetooth™ 2.1
Ціна: 5070 грн. (в т.ч. ПДВ)  

 


Далекомір GLM лазерний 50 Professional з розширеними вимірювальними функціями. Просте управління, надійний корпус, Вбудований Li-Ion акумулятор, дисплей з підсвічуванням і можливістю зарядки від Micro-USB.Робочий діапазон 50 м і високу точність ± 1,5 мм.
Ціна: 3303 грн. (в т.ч. ПДВ)  
 

Лазерна рулетка BOSCH DLE 40 Professional - швидке вимірювання відстаней до 40 м (натисканням 1-й кнопки). Точність +/- 1,5 ВИМІРЮВАННЯ мм. Далекомір лазерний BOSCH DLE 40 - професійний клас. Міцний надійний корпус. Внесений до Держреєстру засобів вимірювань України. Офіційна гарантія - 3 роки.
Ціна: 3224 грн. (в т.ч. ПДВ)