Компания Геосклад. Деловая сеть Киев и Киевская область. Счетчик тИЦ и PR

Далекоміри

ЛАЗЕРНІ рулетки

 


Всі безвідбивачеві лазерні віддалеміри серії DISTO мають різноманітні обчислювальні функції , такі як визначення площі, об'єму, максимальної і мінімальної відстані, визначення недосяжної висоти, розбивка і винос відстані т ін., а також інтегровану пам'ять для зберігання даних.

   
 
Зручний і надійний лазерний далекомір Bosch Professional призначений для швидкого і точного вимірювання відстаней при вирішенні самих різних завдань в побуті та на виробництві, в полі і на будівельному майданчику. Цей легкий і компактний прилад дозволяє проводити виміри з точністю ± 1,5 міліметра.
 
   
 

 Високоякісні ручні інструменти для різного роду вимірів: відстань, обсяг, площа, довжина, напруга, опір і тд. Широко застосовуються в будівництві, під час монтажних та облицювальних работ.Пам'ять до 99 останніх вимірювань.
 
   
 

Ручні лазерні далекоміри - прилади, призначені для вимірювання відстаней до 200 метрів, з точністю до 1,0 мм. Їх також часто називають лазерними рулетками, так як вони чудово замінюють класичні рулетки, при цьому роблячи роботу з виміру відстаней швидкої і безпечної. Особливо зручно використовувати лазерні далекоміри для проведення вимірювань у важкодоступних місцях, а завдяки високій точності, вони є найбільш затребуваним засобом вимірювання відстаней в будівництві, архітектурі, ландшафтному дизайні, при ремонтних роботах.

 

додаткові аксесуари